Kontakta oss

Chefredaktör

Eva Linetti
eva.linetti@villalivet.se

Art Directors

Anna Wikståhl & Stefan Haric
anna@goodrace.se, stefan@goodrace.se

Projektledare

Stefan Haric
stefan@goodrace.se

Ansvarig utgivare

Fredrik Lindblahd
fredrik.lindblahd@villalivet.se

KUNDTJÄNST

– redaktionellt material i tidningen
red@villalivet.se

SVERIGES MYSIGASTE HEM

Vänligen observera att Sveriges Mysigaste Hem inte har någon telefonsupport. Ställ därför dina frågor till mailaddressen angiven nedan:

Support Sveriges Mysigaste Hem
smh@villalivet.se

SÄLJARE AUKTIONER

Kundtjänst, Support Auktioner
auktioner@villalivet.se

(GÄLLER EJ PRIVATPERSONER)

John Garp Lönnquist
john.garp@villalivet.se
Telefon: 0793-41 43 93

Johan Ehn
johan.ehn@villalivet.se
Telefon: 0763-09 23 03

MATERIAL FÖR AUKTIONER
auktioner@villalivet.se

ANNONSER

Förlaget Villaliv AB
Skyttevägen 21
302 44 Halmstad

Halmstad vxl: 035-27 11 90
Helsingborg vxl: 042-25 77 77

info@villalivet.se

Annonsmottagning/ Fakturafrågor Print/ Traffic

Helena Gillberg
Telefon: 035-27 11 91
helena.gillberg@villalivet.se
Inlämning av annonsmaterial: annonsmaterial@villalivet.se

Webbadministratörer

Webbfrågor/ Fakturafrågor webb/ Materialmottagning webb

Emmy Dannehall
Telefon: 035-202 06 60
emmy.dannehall@villalivet.se

Edin Hadzic
Telefon: 042-25 77 80
edin.hadzic@villalivet.se

VD

Fredrik Lindblahd
Mobil: 0708-22 72 41
fredrik.lindblahd@villalivet.se

Marknadschef

jonas

Jonas Natt och Dag
Mobil: 0733-21 31 60
jonas.nattochdag@villalivet.se

Försäljningschef

Tomas Bengtsson
Mobil: 0706-21 72 11
tomas.bengtsson@villalivet.se

Onlinechef

Edin Hadzic

edin.hadzic@villalivet.se

Storkundssäljare:

oscarOscar Sjöstedt
Telefon: 0733-21 31 64
oscar.sjostedt@villalivet.se

dennisDennis Hansson
Telefon: 035-27 11 93
dennis.hansson@villalivet.se

 

Daniel de Luca
Telefon: 042-25 77 78
daniel.deluca@villalivet.se

 

Säljare Regionannonser:

Marianne Hagel
Telefon: 042-25 77 75
marianne.hagel@villalivet.se

Karin Bengtsson
Telefon: 042- 25 77 81
karin.bengtsson@villalivet.se

Digitalsäljare:

Jessica Erlandsson
Telefon: 042- 25 77 76
jessica.erlandsson@villalivet.se

Traffic/-Säljkoordinator:

Helena Gillberg
Telefon: 035- 27 11 91
helena.gillberg@villalivet.se

Webbadministratör:

Emmy Dannehall
Telefon: 035- 202 06 60
emmy.dannehall@villalivet.se

Integritetsinställningscenter

Varukorg Produkten är borttagen. Ångra
  • Inga produkter i varukorgen.
Just nu -50% på all skandinavisk möbeldesign i vår webbshopSE MER
+ +