fbpx

Kontakta oss

Chefredaktör

Presenteras snart

Art Directors

Stefan Haric
stefan@goodrace.se

Projektledare

Stefan Haric
stefan@goodrace.se

Ansvarig utgivare

Fredrik Lindblahd
fredrik.lindblahd@villalivet.se

KUNDTJÄNST

– redaktionellt material i tidningen
red@villalivet.se

SVERIGES MYSIGASTE HEM

Vänligen observera att Sveriges Mysigaste Hem inte har någon telefonsupport. Ställ därför dina frågor till mailadressen angiven nedan:

Support Sveriges Mysigaste Hem
smh@villalivet.se

ANNONSER

Förlaget Villaliv AB
Gamletullsgatan 12
302 27 Halmstad

Halmstad vxl: 035-27 11 90

info@villalivet.se

Annonsmottagning/ Fakturafrågor Print/ Traffic

Helena Gillberg
Telefon: 035-27 11 91
helena.gillberg@villalivet.se
Inlämning av annonsmaterial: annonsmaterial@villalivet.se

Webbadministratörer

Webbfrågor/ Fakturafrågor webb/ Materialmottagning webb

Edin Hadzic
Telefon: 042-25 77 80
edin.hadzic@villalivet.se

VD

Fredrik Lindblahd
Mobil: 0708-22 72 41
fredrik.lindblahd@villalivet.se

Marknadschef

jonas

Jonas Natt och Dag
Mobil: 0733-21 31 60
jonas.nattochdag@villalivet.se

Försäljningschef

Tomas Bengtsson
Mobil: 0706-21 72 11
tomas.bengtsson@villalivet.se

Onlinechef

Edin Hadzic
Tel: 042- 25 77 80
edin.hadzic@villalivet.se

 

 

Storkundssäljare:

Oscar Sjöstedt
Telefon: 0733-21 31 64
oscar.sjostedt@villalivet.se

Madelaine Wiberg Ackerot
Telefon: 0725-56 69 69
madelaine.wiberg.ackerot@villalivet.se

 

Säljare Regionannonser:

Karin Bengtsson
Telefon: 0708-15 15 43
karin.bengtsson@villalivet.se

Michael Rydman
Telefon: 035- 27 11 95
michael.rydman@villalivet.se

Maria Kurki
Telefon: 035- 27 11 94
maria.kurki@villalivet.se

Anette Andersson
Telefon: 035- 20 20 660
anette.andersson@villalivet.se

 

Digitalsäljare:

Alen Krcenda
Telefon: 035- 27 11 97
alen.krcenda@villalivet.se

Wilma Hammarshall
Telefon: 042- 25 77 71
wilma.hammarshall@villalivet.se

 

Traffic/-Säljkoordinator:

Helena Gillberg
Telefon: 035- 27 11 91
helena.gillberg@villalivet.se

Tävla om helautomatiska kaffemaskiner, kaffebryggare och årsbrukning av kaffe från Melitta!TÄVLA HÄR!
+ +