Kontakta oss

Chefredaktör

Eva Linetti
eva.linetti@villalivet.se

Art Directors

Ulrika Jonsson & Stefan Haric
ulrika@goodrace.se, stefan@goodrace.se

Projektledare

Mia Lundholm
mia@goodrace.se

Ansvarig utgivare

Fredrik Lindblahd
fredrik.lindblahd@villalivet.se

KUNDTJÄNST

– redaktionellt material i tidningen
red@villalivet.se

AUKTIONER

John Garp Lönnquist
john.garp@villalivet.se
Telefon: 0793-41 43 93

MATERIAL FÖR AUKTIONER
auktioner@villalivet.se

ANNONSER

Förlaget Villaliv AB
Skyttevägen 21
302 44 Halmstad

Halmstad vxl: 035-27 11 90
Helsingborg vxl: 042-25 77 77

info@villalivet.se

Annonsmottagning/ Fakturafrågor Print/ Traffic

Helena Gillberg
Telefon: 035-27 11 91
helena.gillberg@villalivet.se
Inlämning av annonsmaterial: annonsmaterial@villalivet.se

Webbfrågor/ Fakturafrågor webb/ Materialmottagning webb

Annika Lindblad
Telefon: 035-202 06 60
annika.lindblad@villalivet.se

Webbadministratör

Edin Hadzic
Telefon: 042-25 77 80
edin.hadzic@villalivet.se

Praktikant Webbavdelningen

enis

Enis Sellami
Telefon: 042-25 77 80

VD

fredrik

Fredrik Lindblahd
Mobil: 0708-22 72 41
fredrik.lindblahd@villalivet.se

Försäljnings- och marknadschef

jonas

Jonas Natt och Dag
Mobil: 0733-21 31 60
jonas.nattochdag@villalivet.se

Storkundssäljare & Säljcoach:

oscarOscar Sjöstedt
Telefon: 0733-21 31 64
oscar.sjostedt@villalivet.se

Storkundssäljare:

niclasNiclas Rhodin
Telefon: 0733-21 31 66
niclas.rhodin@villalivet.se

dennisDennis Hansson
Telefon: 035- 27 11 93
dennis.hansson@villalivet.se

 

Säljare Regionannonser:

oliverOliver Zetterberg
Telefon: 042-25 77 72
oliver.zetterberg@villalivet.se

JorgenJörgen Persson
Telefon: 042-25 77 79
jorgen.persson@villalivet.se

limLim Törnqvist
Telefon: 042-25 77 81
lim.tornqvist@villalivet.se

Marianne Trabjerg
Telefon: 042-25 77 75
marianne.trabjerg@villalivet.se

 

Säljare Villaliv Online:

jackieJacqueline Rosberg
Telefon: 042-25 77 71
jacqueline.rosberg@villalivet.se

petrabildenPetra Johansson
Telefon: 042-25 77 73
petra.johansson@villalivet.se