Kontakta oss

Chefredaktör

Eva Linetti
eva.linetti@villalivet.se

Art Directors

Ulrika Jonsson & Stefan Haric
ulrika@goodrace.se, stefan@goodrace.se

Projektledare

Mia Lundholm
mia@goodrace.se

Ansvarig utgivare

Fredrik Lindblahd
fredrik.lindblahd@villalivet.se

KUNDTJÄNST

– redaktionellt material i tidningen
red@villalivet.se

SÄLJARE AUKTIONER

(GÄLLER EJ PRIVATPERSONER)

Kundtjänst & Support Auktioner
auktioner@villalivet.se

John Garp Lönnquist
john.garp@villalivet.se
Telefon: 0793-41 43 93

Johan Ehn
johan.ehn@villalivet.se
Telefon: 0763-09 23 03

MATERIAL FÖR AUKTIONER
auktioner@villalivet.se

ANNONSER

Förlaget Villaliv AB
Skyttevägen 21
302 44 Halmstad

Halmstad vxl: 035-27 11 90
Helsingborg vxl: 042-25 77 77

info@villalivet.se

Annonsmottagning/ Fakturafrågor Print/ Traffic

Helena Gillberg
Telefon: 035-27 11 91
helena.gillberg@villalivet.se
Inlämning av annonsmaterial: annonsmaterial@villalivet.se

Webbadministratörer

Webbfrågor/ Fakturafrågor webb/ Materialmottagning webb

Emmy Dannehall
Telefon: 035-202 06 60
emmy.dannehall@villalivet.se

Edin Hadzic
Telefon: 042-25 77 80
edin.hadzic@villalivet.se

VD

Fredrik Lindblahd
Mobil: 0708-22 72 41
fredrik.lindblahd@villalivet.se

Försäljnings- och marknadschef

jonas

Jonas Natt och Dag
Mobil: 0733-21 31 60
jonas.nattochdag@villalivet.se

Storkundssäljare & Säljcoach:

oscarOscar Sjöstedt
Telefon: 0733-21 31 64
oscar.sjostedt@villalivet.se

Storkundssäljare:

dennisDennis Hansson
Telefon: 035- 27 11 93
dennis.hansson@villalivet.se

Lotta Fors
Telefon: 042- 25 77 76
lotta.fors@villalivet.se

 

Säljare Regionannonser:

oliverOliver Zetterberg
Telefon: 042-25 77 72
oliver.zetterberg@villalivet.se

Marianne Trabjerg
Telefon: 042-25 77 75
marianne.trabjerg@villalivet.se

Karin Bengtsson
Telefon: 042- 25 77 81
karin.bengtsson@villalivet.se