fbpx

Kontakta oss

Chefredaktör

Eva Linetti
eva.linetti@villalivet.se

Art Directors

Anna Wikståhl & Stefan Haric
anna@goodrace.se, stefan@goodrace.se

Projektledare

Stefan Haric
stefan@goodrace.se

Ansvarig utgivare

Fredrik Lindblahd
fredrik.lindblahd@villalivet.se

KUNDTJÄNST

– redaktionellt material i tidningen
red@villalivet.se

SVERIGES MYSIGASTE HEM

Vänligen observera att Sveriges Mysigaste Hem inte har någon telefonsupport. Ställ därför dina frågor till mailaddressen angiven nedan:

Support Sveriges Mysigaste Hem
smh@villalivet.se

AUKTIONER

Kundtjänst, Support Auktioner
auktioner@villalivet.se

MATERIAL FÖR AUKTIONER
auktioner@villalivet.se

ANNONSER

Förlaget Villaliv AB
Skyttevägen 21
302 44 Halmstad

Halmstad vxl: 035-27 11 90
Helsingborg vxl: 042-25 77 77

info@villalivet.se

Annonsmottagning/ Fakturafrågor Print/ Traffic

Helena Gillberg
Telefon: 035-27 11 91
helena.gillberg@villalivet.se
Inlämning av annonsmaterial: annonsmaterial@villalivet.se

Webbadministratörer

Webbfrågor/ Fakturafrågor webb/ Materialmottagning webb

Edin Hadzic
Telefon: 042-25 77 80
edin.hadzic@villalivet.se

VD

Fredrik Lindblahd
Mobil: 0708-22 72 41
fredrik.lindblahd@villalivet.se

Marknadschef

jonas

Jonas Natt och Dag
Mobil: 0733-21 31 60
jonas.nattochdag@villalivet.se

Försäljningschef

Tomas Bengtsson
Mobil: 0706-21 72 11
tomas.bengtsson@villalivet.se

Onlinechef

Edin Hadzic

edin.hadzic@villalivet.se

 

Storkundssäljare:

oscarOscar Sjöstedt
Telefon: 0733-21 31 64
oscar.sjostedt@villalivet.se

 

Säljare Regionannonser:

Marianne Hagel
Telefon: 042-25 77 75
marianne.hagel@villalivet.se

 

Karin Bengtsson
Telefon: 042- 25 77 81
karin.bengtsson@villalivet.se

 

Michael Rydman
Telefon: 035- 27 11 95
michael.rydman@villalivet.se

 

Maria Kurki
Telefon: 035- 27 11 94
maria.kurki@villalivet.se

 

Anette Andersson
Telefon: 035- 20 20 660
anette.andersson@villalivet.se

 

Traffic/-Säljkoordinator:

Helena Gillberg
Telefon: 035- 27 11 91
helena.gillberg@villalivet.se